Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во црвен фустан и отворено деколте, Георгина му служи ручек на Роналдо...

Во црвен фустан и отворено деколте, Георгина му служи ручек на Роналдо (фото)

реклама:G Natural

Нова фотографија на Георгина вереницата на фудбалската ѕвезда Роналдо ги раздрма фановите и за еден час собра повеќе од милион лајкови.

На неа се гледа како таа облечена во црвен секси фустан му служи ручек на својот сакан додека се најахта.

„Ти си среќен човек“, беа дел од коментарите на фановите кои беа воодушевени од фотографијата.

View this post on Instagram

Que aproveche mi amor 🛥💘

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------