Home INFO Ќе ја препознаете ли? Вака изгледала снаата на Цеца пред само неколку...

Ќе ја препознаете ли? Вака изгледала снаата на Цеца пред само неколку години (фото)

реклама:G Natural

Богдана Ражњатовиќ, сопругата на Вељко е во шестиот месец од бременоста, а целото семејство Ражњатовиќ со нетрпение го чека бебето.

View this post on Instagram

Beauty and the beast ????

A post shared by SERBIAN ACE ???????? Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

Пред бракот со синот на Цеца, Богдана била непозната за јавноста, па малку се знае за нејзиниот приватен живот.

Таа на себе направила неколку ситни естетски корекции па изгледа поразлично од периодот кога имала 18 години.

Еве како изгледала пред 6 години кога славела полнолетство!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------