Home INFO Се појави ретро фотографија од бремената Северина и Милан Поповиќ

Се појави ретро фотографија од бремената Северина и Милан Поповиќ

реклама:G Natural

Северина Којиќ и Милан Поповиќ денес не се во добри односи, а само пред неколку години двајцата уживаа во заедничката љубов.

На социјалните мрежи се појави фотографија од Севе и Милан од 2012 година. Во овој период, пејачката беше бремена со синот Александар и лудо заљубева во Милан Поповиќ.

Не е познат авторот на фотографијата, но се гледа дека истата е направена во опуштена домашна атмосфера.

Да потесетиме, Северина ја изгуби битката за старателство над синот Александар, но и понатаму води битка со Милан за повторно враќање на старателството над својот син.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------