Home INFO Сопругот на Јелена Карлеуша повторно на патување со своите ќерки! Пејачката и...

Сопругот на Јелена Карлеуша повторно на патување со своите ќерки! Пејачката и овојпат без нив (фото)

реклама:G Natural

Долго време се шпекулира дека бракот на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ е пред крај.

Неодамна, Душко заедно со ќерките Атина и Ника отпатува во Дубаи, а сега тие повторно се на одмор но и овојпат без Јелена.

Познатиот фудбалер ужива во снежната идила на Златибор со своите ќерки, а мистерија за јавноста е зошто пејачката не е во нивно друштво.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------