Home INFO Ќе сакате да и го ископирате изгледот: Цеца во минијатурно бикини ужива...

Ќе сакате да и го ископирате изгледот: Цеца во минијатурно бикини ужива на плажа

реклама:ХитКујна канал

Атрактивната фолк дива периодов ужива во својата вила на Кипар.
Пејачката е доста активна на социјалните мрежи,па со фановите споделува фотографии од одморот.

Облечена во минијатурно бикини, видно освежена и одморена, Ражњатовиќ изгледа беспрекорно.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“