Home INFO Ќе успеете ли да погодите во што се вози Ким Кардашијан (фото)

Ќе успеете ли да погодите во што се вози Ким Кардашијан (фото)

реклама:Лето во Банско

Познатата риалити ѕвезда Ким Кардашијан неодамна престојуваше во Ерменија, каде се одржа крштевката на нејзините деца.

На враќање, таа не заборави со јавноста да го сподели луксусниот превоз.

Ким користела луксузен приватен авион кој има и голема спална соба со одвоен тоалет.

-Ова беше неверојатно патување, а ова е неверојатен авион. Овде ќе спијам за време на летот, напишала Ким.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------