Home INFO Јелена Карлеуша се пофали со згодното тело, но се отиде во погрешен...

Јелена Карлеуша се пофали со згодното тело, но се отиде во погрешен правец (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Познатата пејачка скоро никогаш не се појавува во јавноста без шминка, а кога тоа ќе го стори, лицето го прекрива со огромни теми наочари.

Но неодамна на Инстаграм таа објави видео во кое нејзиното лице е во природно издание, без шминка, со што го привлече вниманието на фановите.

Облечена во розево трико, со надоградена плава коса и длабоко деколте, ЈК со видеото сакаше да се пофали со својата нова, видно ослабната фигура. Но очигледно се отиде во погрешен правец, бидејки нејзиниот изглед без шминка привлече најголемо внимание.

Со шминка или без неа, пејачката изгледа беспрекорно!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------