Home INFO Еден од членовите во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ успеа да се избори...

Еден од членовите во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ успеа да се избори со корона вирусот,

реклама:G Natural

Еден од членовите до жирито во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ рокерот Ѓорѓе Давид конечно се врати дома.

По две недели поминати во болница заради корона вирусот тој се пофали на Инстаграм дека успеал да ја надмине болеста.

По очајната состојба и коментари тој конечно денека се пофали со позитивна вест дека е негативен на корона.

Како што кажа пејачот по тешките денови со помош на лекарите и медицинските лица тој успеал да оздрави и е испратен на домашно лекување.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------