Home INFO Со нејзината објава доби куп критики Јелена Карлеуша на мета од фановите

Со нејзината објава доби куп критики Јелена Карлеуша на мета од фановите

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша не бира сретства како да ги шокира своите фанови.

Покрај секси фотките и видеа на нејзиниот Инстаграм профил објави и свој пост каде што вели дека за 10 до 20 години сите ќе станеме вегани и дека ако не се јаде месо нема да има и вируси.

По оваа објава се нижеа огомен број коментари со негативни содржини и против нејзиното размислување, дека не би требало да осудува доколку некој конзумира месо.

Со што ли следно ќе изненади Карлеуша, нема да помине многу време да дознаеме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------