Home INFO Еден од водителите на Евровизија е транвестит, по уцени признала дека била...

Еден од водителите на Евровизија е транвестит, по уцени признала дека била машко (фото)

реклама:G Natural

Откако заради пандемијата минатата година манифестаијата беше откажана оваа година Ники Де Џегер или како што ја препознаваат на Инстаграм Ники Туторијалс е дел од водителската четворка на годинешнава Евровизија.

Таа беше најавена уште лани дека ќе биде домакинка на шоуто но заради пандемијата сепак се појави годинава.

Има скоро 14 милиони следбеници и е голема Јутјуб ѕвезда а на фановите им кажува совети за шминка, заради уцени признала дека некогаш била машко и дека го променила полот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------