Home ШОУ БИЗз Балкан Едно бебе – две имиња: Гога Секулиќ стана мајка

Едно бебе – две имиња: Гога Секулиќ стана мајка

реклама:G Natural

Пејачката Гога Секулиќ стана мајка на Василиј Андреј.

Бебето се роди во приватна болница во Цирих, и е оценето со чиста десетка, а среќните родители му дале две имиња.

Василиј Андреј Домановиќ е прво дете на пејачката и нејзиниот вереник Урош Домановиќ.

Среќната вест пејачката ја објави на својот Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------