Home INFO Цеца и многу други… Фотографии кои познатите веднаш БИ ГИ ЗАПАЛИЛЕ! (ФОТО)

Цеца и многу други… Фотографии кои познатите веднаш БИ ГИ ЗАПАЛИЛЕ! (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Кога јавните личности ќе се средат, тешко е да им се најде маана.

Но што се случува кога папарацо фотографите ќе ги уловат неподготвени?

После овие фотографии ќе сфатите дека и тие се само обични луѓе.

Од Цеца до Ана Николиќ, погледнете ги познатите уловени во непријатни изданија!

Погледнете…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------