Home INFO Оваа фотографија од Дарко Лазиќ ги изненади фановите (ФОТО)

Оваа фотографија од Дарко Лазиќ ги изненади фановите (ФОТО)

реклама:G Natural

Андреана Чекиќ, кумата на пејачот Дарко Лазиќ објави фотографија пејачот, па ги изненади но и ги израдува неговите фанови.

Двајцата се фотографирале пред новогодишна елка, а како што напишала Андреана, тие со години традиционално на овој начин ги одбележувале празниците.

“Нашето традиционално сликање пред елка. Ве сакаме јас и мојот кум, среќни празници и 2019”

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------