Home INFO Едвај чекаме да ве видиме: Среќна вест од семејството на Роналдо

Едвај чекаме да ве видиме: Среќна вест од семејството на Роналдо

27
реклама:Лето во Банско

Еден од најдобрите фудбалери, Кристијано Роналдо, ја разбранува јавноста со фотографија објавена на Инстаграм.

Португалецот објави снимки од ултразвук и потврди дека неговата партнерка Џорџина Родригез е бремена со близнаци.

„Нашите срца се полни со љубов. Едвај чекаме да ве видиме“, се вели во објавата, која има скоро 31 милион допаѓања.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------