Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Едвај дише! Јелена Карлеуша се затегна во корсет, се на неа пука!...

Едвај дише! Јелена Карлеуша се затегна во корсет, се на неа пука! (фото)

реклама:Велигден со Стаф

И понатаму е најконтраверзна и специфична во својот стил а богами и секси во нејзините секојдневни фотки кои Јелена Карлеуша ги објавува на својот Инстаграм профил.

Овој пат реши да го сврти целото внимание врз себе облакајќи корсет во кој едвај дише.

Со што ли следно Карлеуша ќе дрма во следните објави ќе почекаме но не за долго…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------