Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Едвај ги собира градите, Сораја повторно провоцира на социјалните мрежи (фото)

Едвај ги собира градите, Сораја повторно провоцира на социјалните мрежи (фото)

реклама:Лето во Банско

Никој не останува рамнодушен на секоја нова фотографија која Сораја ја објавува на својот Инстаграм профил.

Овој пат таа реши да објави неколку фотки во секси фустан со раскошно деколте кое едвај ги собира нејзините преголеми гради.

Треба ли да се додане уште нешто, освен фотките на Сораја?!

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------