Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Едвај ги спакува градите, Јелена Карлеуша со корсет кој што „пука“ (фото)

Едвај ги спакува градите, Јелена Карлеуша со корсет кој што „пука“ (фото)

19
реклама:Лето во Банско

И овој неделен ден Јелена Карлеуша има ново секси изненадување за своите Инстаграм следбеници.

Во црн латекс корсет и овој пат предизвика лавина од коментари и воздишки за нејзиното тело но и градите кои едвај ги прибра.

Ова е денешната брутално секси фотка на Карлеуша…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------