Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЕКСКЛУЗИВНО: Цеца Ражнатовиќ конечно го прошета своето ново 38 годишно момче ...

ЕКСКЛУЗИВНО: Цеца Ражнатовиќ конечно го прошета своето ново 38 годишно момче (видео)

реклама:Велигден со Стаф

И после долги години фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ конечно во јавноста се појави со ново момче.

Имено екипата на емисијата „Папарацо лов“ успеја да ја сними пејачката како се сретнува со своето момче Богдан Срејовиќ и оди во ресторан, а на јавноста и сервираа и многу повеќе детали за него, кој што меѓу другото е бивш маж на сегашната девојка на пејачот Саша Ковачевќ…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------