Home INFO Експлицитно видео: Јелена Карлеуша осамна на најпознатиот порно сајт (+18)

Експлицитно видео: Јелена Карлеуша осамна на најпознатиот порно сајт (+18)

реклама:G Natural

Аферите и скандалите во кои главна актерка е познатата пејачка Јелена Карлеуша никако да стивнат.

Имено, Карлеуша осамна на еден од најпознатите порно сајтови.

Насловот на видеото е Јелена Карлеуша гола во кревет, а кој го поставил и дали ова со сигурност е таа, можеме само да претпоставуваме.

Видеото може да го погледнете ТУКА

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------