Home INFO Провокација за Врањеш: Знаме со ликот на Карлеуша осамна на стадионот во...

Провокација за Врањеш: Знаме со ликот на Карлеуша осамна на стадионот во Пиреа (видео)

реклама:G Natural

Медиумите во регионот беа преплавени со експлицитни детали од секс-аферата помеѓу мега популарната Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

Ова го искористија навивачите на грчкиот Олимпијакос, па на атинското дерби во Пиреа помеѓу Олимпијакос и АЕК Атина, тие го провоцираа Врањеш со знаме со слика на Карлеуша и тој како е расплакан, а патем го навредуваа дека има – мал пенис.

И не пројде многу време за контроверзниот фудбалер да им одговори на навивачите на Олимпијакос, ама тоа го направи и брутално, а и простачки и попат ја „пецна“ Карлеуша, со која е во војна после избувнувањето на аферата.

„Вие само може да мастурбирате на таква ку*ва“, им напиша Врањеш, додавајќи: „Само АЕК!“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------