Home INFO Утринско бакнување во кревет, синот и снаата на Цеца со ново видео...

Утринско бакнување во кревет, синот и снаата на Цеца со ново видео на Инстаграм

реклама:G Natural

Синот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ и понатаму е актуелен во балканските медиуми. Неговата свадба со вршеницата Богдана е веќе закажана на 24 ноември.

ПАПАРАЦО ФОТО: Уловена бремената снаа на Цеца Ражнатовиќ

А дека младите навистина се расположени и заљубени ни открива и новото видео објавено на Инстаграм, каде што тие се во својата спална и страсно се бакнуваат. На крајот Богдана го прашува која ќе биде нивната песна за почетниот танц, на што Вењко само се насмевнува.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------