Home INFO Јелена Карлеуша блесна во латекс варијанта вредна неколку илјади евра

Јелена Карлеуша блесна во латекс варијанта вредна неколку илјади евра

реклама:G Natural

Црно латекс издание, неколку дедо мразовци за декорација, тоа е се што и е потребно на познатат пејачка за неодолива фотографија.

Погледнете колку чини ова нејзино гламурозно издание!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------