Home INFO Во негов стил: Кевин Спејси има да ви каже нешто (видео)

Во негов стил: Кевин Спејси има да ви каже нешто (видео)

реклама:G Natural

По обвиненијата за бројни полови напади врз момчиња, контроверзниот актер Кевин Спејси беше отстранет од филмскиот бизнис.

Долго време не беше присутен на јавната сцена, а сега се појави со видео со кое во негов стил ги честита божиќните празници.

„Додека влегуваме во 2020 година, сакам да гласам за повеќе добрина во светот“, вели Спејси.

“Ах да, знам што мислите. Дали тој навистина го мисли тоа? Јас сум смртно сериозен. И не е толку тешко, верувајте ми!Следниот пат кога некој ќе стори нешто што не ти се допаѓа, може да го нападнеш. Но, може и да се воздржиш и да направиш нешто неочекувано. Можеш да го убиеш со љубезност“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------