Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша ги шекна фановите со нова тура куп секси фотки

Јелена Карлеуша ги шекна фановите со нова тура куп секси фотки

реклама:Велигден со Стаф

Откако својот летен одмор го мина во ресорт во Турција, пејачката Јелена Карлеуша не престанува да ги шокира своите фанови со секси костими за капење и провокативни пози на фотографиите кои таа ги објавува покрај базенот од својата вила на Дедиње во Белград.

Ова е нејзината нова тура фотки кои таа ги објави на својот Инстаграм….

View this post on Instagram

Cutie pie 😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Pigtail party 🎉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------