Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Поранешниот член на групата „Нокаут“, Франц стана татко по втор пат, ова...

Поранешниот член на групата „Нокаут“, Франц стана татко по втор пат, ова е малата Мона (фото)

реклама:G Natural

Поранешниот член на популарниот бенд Нокаут, Владимир Крстевски – Франц стана татко по втор пат.

Тој на својот Фејсбук профил и посака добредојде на својата втора ќеркичка Мона.

Франц и неговата сопруга Ема се во брак од 2014 година а веќе неколку години живеат и работат во Лос Аџелес.

Честитки од тимот на ХИТ ПОРТАЛ!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------