Home INFO Јелена Карлеуша го доведе своето тело до совршенство, еве како и успеа!

Јелена Карлеуша го доведе своето тело до совршенство, еве како и успеа!

реклама:G Natural

За релативно кратко време, Јелена Карлеуша успеа да се ослободи од вишокот на килограми и да го доведе своето тело до совршенство.

Пејачката одлучи да сподели со своите фанови како успела да ослабне.

Секако, во нејзин стил, таа откри дека во ова и помогнала нутриционистка, а одлучила да ослабне откако нејзиниот сопруг Душко и посочил дека е дебела.

View this post on Instagram

Gold✨ In @fashionnova ad

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------