Home INFO Пејачот Дарко Лазиќ има вонбрачен син во Германија?!

Пејачот Дарко Лазиќ има вонбрачен син во Германија?!

фото: Инстаграм
реклама:G Natural

Пејачот Дарко Лазиќ повторно е актуелен во јавноста со својот приватен живот.

Овојпат, медиумите од Србија известуаат за наводна непријатна случка која му се случила на настап во Германија.
Наводно, жена од Франкфурт по име Јасмина се појавила на неговиот настап и сите присутни шокирала со тврдењето дека Дарко е татко на нејзиниот 3-годишен син.

За оваа ситуација бил информиран и Дарко, кој останал во шок но не сакал да разговара со девојката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------