Home INFO Јелена Карлеуша објави слика од нејзината нова вила со базен и 4...

Јелена Карлеуша објави слика од нејзината нова вила со базен и 4 тоалети (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Јелена Карлеуша повторно има повод да биде среќна а и актуелна во медиумите со нејзиниот нов дом и објавите од него на социјалните мрежи.

Имено таа и нејзиното семејство со парите од сопругот Душко решија да се преселат во поранешната куќа на фудбалерот Драган Стојковиќ- Пикси и да ја купат за 2,5 милиони евра.

Оваа луксузна вила во елитната населба Дедиње во Белград има голем базен и двор, а поседува и 4 тоалети.

„Мојот нов дом“ – напишала Карлеуша фалејки се на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------