Home INFO „Божице наша“, фановите „побудалеа“ на новата фотографија на Цеца Ражнатовиќ

„Божице наша“, фановите „побудалеа“ на новата фотографија на Цеца Ражнатовиќ

реклама:G Natural

Во Србија па и на балканот не стивнуваат реакциите по ТВ распавијата меѓу Цеца и Чедо но по ова шоу не стивнуваат и коментарите за изгледот на пејачката.

СКАНДАЛ ВО ТВ ПИНК : Цеца ја напушти емисијата по расправија во ТВ емисија (ВИДЕО)

Многубројни позитивни критики таа доби на својата фотографија која што ја објави на својот Инстаграм профил направена во студио пред емисијата.

Сите се сложија во едно дека Цеца не изгледала никогаш подобро, па видете и сами…

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------