Home INFO Јелена Карлеуша повторно го затресе задникот од карантин (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша повторно го затресе задникот од карантин (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Карлеуша не мирува и додека е во карантин постојано ги провоцира своите фанови со секси фотки и видеа од нејзиниот дом.

Овој пат таа се јави со видео во кое игра на песната од женската група Hurricanе, кои што ја предизвикаа да изигра на нивната „Hasta la vista baby“ пена со која што требаше тие да ја претставува Србија на Евровизија годинава.

Таа со задоволство тоа го направи и го објави на својот Истаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------