Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вељко откри како неговата мајка Цеца Ражнатовиќ вежба во својот дом (ВИДЕО)

Вељко откри како неговата мајка Цеца Ражнатовиќ вежба во својот дом (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Дека секојдневно се грижи за својот изглед и тело фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ можеби де споделува со своите фанови, но затоа тоа го прават нејзините деца.

Во едно од сторињата на нејзиниот син Вељко тој ја снимаше неговата мајка како со приватен тренер дома напорно вежба и им откри на фановите, како далеку од очите на јавноста и теретаните во Белград, Цеца се гриши за својата линија.

Видеото можете да го погледнете на сторито на пејачката ТУКА!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------