Home INFO Јелена Карлеуша смртно ги скара овие двајца!

Јелена Карлеуша смртно ги скара овие двајца!

реклама:G Natural

Аферата Јелена Карлеуша-Огнен Врањеш која е сеуште актуелна, ја погоди пејачката но и целото нејзино семејство.

На конец висеше бракот на Јелена и Душко Тошиќ, а јавноста и медиумите шпекулираат дека помеѓу нив двајца ништо повеќе не е исто.

Огнен Врањеш и Душко Тошиќ имаат иста професија, и двајцата се познати и добро платени фудбалери, а по аферата се најголеми непријатели.

Неодамна, првпат по аферата Тошиќ и Врањеш ја имале првата средба очи во очи и тоа на утакмицата помеѓу Црвена Звезда и Партизан.

– Душко дојде со помалата ќерка Ника и се смести во првата ложа. Друштво му правеа и пријателите и сите беа добро расположени. Но по петнаесетина минути на стадионот влезе и Огнен Врањеш и се смести над Душко па буквално во целиот тој дел од стадионот завладеа молк. Сите гледаа на една па на друга страна, раскажува извор за Курир.рс кој се нашол на тоа место.

Другарите го известиле Душко дека во негова непосредна близина седи Врањеш, па Тошиќ не усепал да се воздржи, туку погледнал во негов правец. Во тој момент тие двајцата букавлно се погледнале во очи и тоа неколку пати а присутните помислиле дека со сигурност ќе се случи инцидент.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------