Home INFO Јелена Карлеуша со секси костими направи спектакуларен он-лајн концерт (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша со секси костими направи спектакуларен он-лајн концерт (ВИДЕО)

реклама:G Natural

По многуте најави на својот Инстаграм, Јелена Карлеуша вчера за своите фанови приреди спектакл преку лајв стрим преносот на нејзиниот он-лајн концерт.

Сите оние кои го проследиjа можеа да уживаат во едночасовниот концерт осмислен со најразлични костуми, кореографии исто како да се случува во сала со публика.

За оние кои го пропуштија можете да го проследите тука…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------