Home INFO Што ли ја натера? Ким Кардашијан објави фотографија без фотошоп со минијатурно...

Што ли ја натера? Ким Кардашијан објави фотографија без фотошоп со минијатурно бикини и целулит (ФОТО)

реклама:G Natural

Никој неможе да открие што ја натерало светската старлета и ријалити ѕвезда Ким Кардашијан малку да заборави на фотошопот и конечно да објави фотографија од себеси со целулит.

Иако важи за „Фотошоп кралица“ овој пат таа објави фотографија од нејзината теретана каде што е во минијатурно бикини, големи патики и целулит во преден план.

Изгледа малку и удрила изолацијата во глава па пејачката решила да покаже дека и таа има недостатоци и дека не е се така совршено.

View this post on Instagram

Quarantine Workout

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------