Home INFO Јелена Карлеуша во секси фустан од само 44 евра (ФОТО)

Јелена Карлеуша во секси фустан од само 44 евра (ФОТО)

реклама:G Natural

Кога е во прашање Јелена Карлеуша постојано е актуелна во медиумите што заради нејзините скандали но неретко и заради нејзиниот изглед и облини.

Она со што е актуелна денеска е нејзината секси бела комбинација на фустан кој верувале или не не е од дизајнер и чини 44 евра.

Таа решила да им докаже на девојките дека не секогаш она што е многу скапо може да биде и ултра елегантно, но и дека пред се треба секое прче облека да се носи со стил.

Како изгледа ова „евтино“ парче бел фустан на Јелена видете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------