Home INFO Јелена Карлеуша во ултра деколтиран фустан од 3000 денари, фановите се воодушевени...

Јелена Карлеуша во ултра деколтиран фустан од 3000 денари, фановите се воодушевени (фото)

реклама:ХитКујна канал

Српската пејачка ја користи секоја прилика да ги израдува своите фанови на Инстаграм со свое ново модно издание.

Јелена се појавила на снимањето на познатото музичко шоу Ѕвездите на Гранд, и како по обичај, фасцинираше со својот изглед.

Овојпат Карлеуша одбрала цветен фустан кој ги истакнува нејзините гради и нозе, а изгледот го комплетирала во високи виолетови чизми.

View this post on Instagram

Marilyn???????????? In @ohpolly

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Во продолжение погледнете колку чинат нејзините чизми и фустанот.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“