Home INFO КАРЛЕУША НА ТАПЕТ: Додека се снимала заборавила да го собере стомакот /ВИДЕО/

КАРЛЕУША НА ТАПЕТ: Додека се снимала заборавила да го собере стомакот /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша посројано е на тапет на социјалните мрежи а дел од секојдневните коментари се дека таа многу се фотошопира и постојано сака да се прикажува во идеално светло иако тоа секогаш не и успева.

Она за што денеска се „фатија“ хејтерите е последната снимка која што Јелена ја направи пред настап во ноќен клуб каде што таа позира во секси „Версаче“ боди и на момент заборава да го собере стомакот.

Овој момет од видеото беше сосема доволно да се појават голем број на коментари дека таа не е баш таква како што се покажува.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------