Home INFO Елена Ристеска има ново згодно и тетовирано момче (фото)

Елена Ристеска има ново згодно и тетовирано момче (фото)

реклама:G Natural

Откако пред 4 години се разведе пејачката Елена Ристеска во јавност не се појавила со ниту едно момче а и скоро да нема никаква информација за нејзиниот љубовен живот од тогаш наваму.

Но деновиве таа реши повторно да си ја отвори душата пред медиумите и да потврди дека е во нова љубовна врска со скопјанецот Филип Арсовски.

За сега таа не открива детали околу нивното запознавање и романса но со оглед на тоа дека медиумите за ова пишуваат само неколку дена, очекуваме Елена во следниов период да раскаже ште некој детал за својата врска и дечко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------