Home INFO Обожавателите шпекулираат: Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ има дечко од Русија?!

Обожавателите шпекулираат: Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ има дечко од Русија?!

реклама:Велигден со Стаф

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ изминатиов период неколку пати по ред ја посетувала Русија, па обожавателите почнаа да шпекулираат дали можеби пејачката се заљубила и има дечко од таму.

Не чекаше многу па Цеца веднаш ги демантираше овие гласини и изјави:

„Два или три пати сум била во Москва, заради некои мои лични работи. Немам намера да се преселам од тука а и да се заљубам во русин. Јас сум патриот и доколку повторно би се заљубила тоа би било само во србин. За сега немам намера да се мажам по втор пат“ – искрено додала Цеца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------