Home INFO Еми Лопез е вистинска копија на својата мајка Џенифер Лопез (ВИДЕО)

Еми Лопез е вистинска копија на својата мајка Џенифер Лопез (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Секогаш со нетрпение го очекуваме секое филмско остварување на познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез.

Наскоро ќе се случи премиерата на филмот „Second Act“ во кој Џеј Ло ја има главната улога, а неодамна го објави видео спотот за „Limitless“, новата песна од „Second Act“.

Овој видео спот е прво остварување на актерката како режисер, но истовремено во него се појавува и Еми Лопез, десетгодишната ќерка на Џенифер.

Еми, во видеото ја глуми помладата верзија на нејзината славна мајка.

Песната и видеото се охрабрувачко за сите жени, и испраќаат моќна порака за незапирливост и не откажување додека не се постигне целта.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------