Home INFO МОРНИЧАВА СЛУЧАЈНОСТ: Што покажува оваа фотографија на починатата Анка Поп (ФОТО)

МОРНИЧАВА СЛУЧАЈНОСТ: Што покажува оваа фотографија на починатата Анка Поп (ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Романската поп пејачка Анка Поп во понеделникот била пронајдена мртва во својот автомобил кој мистериозно пловел во водите на Дунав, на југозападот на Романија.

Последната фотографија на поп ѕвездата, ја прикажува истата река во која е пронајден нејзиниот автомобил.

View this post on Instagram

Dunare

A post shared by Anca Pop “Shamanca” (@ancapopmusic) on

На фотографијата, Анка позира боса а под сликата кратко напишала “Дунав”.

Оваа морничава случајност на фотографијата предизвикала лавина коментари од нејзините фанови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------