Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Емили Ратрајковски ја покажа својата нова фризура во секси костум за ка...

Емили Ратрајковски ја покажа својата нова фризура во секси костум за ка никој не остана рамнодушен (фото)пење, и

реклама:G Natural

Емили Ратрајковски го привлече повторно вниманието врз себе со нејзиниот нов имиџ.

Манекенката и актерка решила прв пат да ја бојадиса својата коса и да биде блондинка, па тоа го сподели сос воите фанови на Инстаграм каде се фотографираше во нејзиниот дом со новата фризура но и во дводелен костим за капење.

Како и секогаш собра куп коментари и лајкови но и ногу воздишки од обожавателите.

View this post on Instagram

????‍♀️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------