Home INFO Нашиот пејач Маријан Стојановски се ожени во корона услови (фото)

Нашиот пејач Маријан Стојановски се ожени во корона услови (фото)

реклама:Лето во Банско

Одамна го нема во медиумите со нова песна но затоа денеска сите зборуваат за Маријан Стојановски.

Нашиот пејач вчера се ожени со охриѓанката Наташа Каранџулоска со која го чека своето прво дете. Парот минатата година во декември имале мала веридба а бидејки заради короната се забранети свадбени веселби парот реши интимно да си ја круниса љубовта со брак.

Честитки од тимот на ХИТ ПОРТАЛ!

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------