Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Емина Јаховиќ го покажа луксузниот дом, а кукаше дека сопругот не плаќа...

Емина Јаховиќ го покажа луксузниот дом, а кукаше дека сопругот не плаќа алиментација (фото)

реклама:Велигден со Стаф

По изјавите во медиумите дека нејзиниот бивш сопруг Мустафа Сандал не ја плаќа алиментацијата веќе две години, Емисна Јаховиќ денеска е актуелна и по фотографиите кој таа ги објави на својот Инстаграм а се од нејзиниот дом во Истанбул.

Таа го покажа луксузот во кој ужива и живее заедно со нејзините двајца синови, но со оглед на тоа дека од сопругот нема скршена пара, сите се запрашаа од што живее…???

Фантастични над 70 000 евра и должи бившиот сопруг на Емина Јаховиќ за алиментација, таа најавува тужба

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------