Home INFO Емина Јаховиќ повторно во прегратки на старата љубов! (ФОТО)

Емина Јаховиќ повторно во прегратки на старата љубов! (ФОТО)

реклама:G Natural

Медиумите беа преплавени со детали од разводот на познатата пејачка Емина Јаховиќ и мега популарниот Мустафа Сандал.

Деновиве, славниот пар е повторно актуелен со вест за нивно смирување.

Имено Емина и Мустафа се фотографирани од страна на папараци на јахта, а од фотографијата очигледна е нивната блискост.

За тие што ги познаваат, ова не е првпат парот да се скара и повторно да се смират.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------