Home INFO Се кај неа е по план: Еве зошто Меган Маркл сеуште не...

Се кај неа е по план: Еве зошто Меган Маркл сеуште не е бремена!

реклама:Лето во Банско

Од моментот на венчавката, војводата Хари и војвотката Меган постојано се соочуваат со едно исто прашање. Целиот свет сака да дознае кога планираат да го прошират семејството.

Секако дека парот нема намера да открива во јавност кога ќе почне “да работи на случајот”, но се чини дека има причина зошто не брзаат.

Според Express, Меган наскоро ќе тргне на својата прва кралска турнеја а меѓу планираните патувања е и Австрлија па ова би можело да е причина за одложување на бременоста.
Брачниот пар има поприлично густа агенда до крајот на годинава па војвотката веројатно не сака да патува на далечни дестинации во блажена состојба.

Најпопуларниот кралски пар во монентов вешто избегнува да одговори на прашањето за проширување на семсјството.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------