Home INFO Џенифер Лопез вежба а вереникот ја снима, двојката ужива во изолација (фото+видео)

Џенифер Лопез вежба а вереникот ја снима, двојката ужива во изолација (фото+видео)

реклама:G Natural

Иако ја откажаа венчавката заради коронавирусот среќниот пар Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаат во заедничкиот живот.

Постојано се актуелни во медиумите со заеднички фотографии од нивното секојдневие, па така Алекс на неговиот инстаграм профил постираше нови фотогрфии и видеа од својта сакана.

Тој со своите следбеници сподели како Џенифер вежба во нивната приватна теретана а и фотографија во нивниот дом каде што опуштено си уживаат.

Несомнено дека по сите шпекулации во медиумите изминатиот период, сепак оаа двојка нема никакви љубовни проблеми и уживаат во изолаијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------