Home INFO Ќерката на Цеца ги полуде фановите, Анастасија со топлес фотка на Инстаграм

Ќерката на Цеца ги полуде фановите, Анастасија со топлес фотка на Инстаграм

реклама:G Natural

Во овој период на изолација сите бараат забава во социјалните мрежи, и додека некои набљудуваат други гледаат од се да направат атракција.

Па така ќерката на Цеца која што веќе е актуелна со нејзината нова песна, деновиве е актуелна со нејзината нова фото сесија за познат српски неделник каде изгледа навистина провокативно.

За своите фанови таа реши да објави една од фотографиите и со тоа предизвика лавина од коментари.

Нејзиното топлес фото изгледа вака…

View this post on Instagram

Novi @story.srbija je u prodaji❤️

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------