Home INFO Ќерката на Цеца спружена во бикини евоцираше спомени од летото (фото)

Ќерката на Цеца спружена во бикини евоцираше спомени од летото (фото)

реклама:G Natural

Ќерката на фолк пејачката Цеца која што започна со своја музичка кариера Анастасија Ражнатовиќ е дел од јавните личности кои постојано се активни на социјалните мрежи за времем на карантинот.

Додека нејзината мајка е изолирана сама таа е кај нејзиниот дечко во стан.

Она за што таа размислува со последната објава е како што вели, ова лудило да помине и повторно да може да ужива на некоја плажа. Па објави и една фотографија со која го илустрираше минатото лето.

Тоа го сакаме и сите ние!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------