Home INFO Не се знае која од која е полуда: Анабела и нејзината ќерка...

Не се знае која од која е полуда: Анабела и нејзината ќерка Луна ги пројдоа границите (видео)

реклама:Лето во Банско

Семејството на пејачката Анабела Џогани, сега Атијас, отсекогаш важело за контроверзно.

Ќерката на Анабела, Луна со години учествува во реални шоуа во соседната Србија.

Оваа сезона, Анабела, Луна и Гаги Џогани, сите заедн се дел од реалното шоу “Задруга“.

По неколку препукуања помеѓу мајката и ќерката кои јавноста можеше да ги види во рамките на шоуто, Анабела ја згрози јавноста откако изјави дека јавно се откажува од Луна Ѓогани.

– Јавно се откажувам од мојата ќерка Луна. Нека слушнат сите, ова е дефинитивно – кажа Анабела додека сите други ја гледаа шокирани во неверување.

Марко, дечлото на Луа кој исто така е во шоуто ја предупреди Анабела дека не може да се пресметува физички со Луна додека тој е присутен, а Анабела беше упорна во својата намера да ја фати за коса својата ќерка.

– Не можеш ти да ми забраниш јас да го допрам моето дете, тоа е дете кое што јас сум го родила, викаше Анабела на што Марко притрча кон неа и скокна преку масата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------